MENU:

Rolety materiałowe Kraków

Uniwersalna osłona Twoich okien, gwarantująca swobodę w łączeniu z innymi elementami dekoracyjnymi wnętrza.

Rolety materiałowe to ten rodzaj osłon, których nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Wyjątkowo uniwersalne, wszechstronne, proste w montażu. Rolety materiałowe wewnętrzne pasują do każdego typu okna, mogąc występować nawet jako rolety materiałowe na okna dachowe. Ogromna różnorodność tkanin, kolorów i deseni pozwoli Ci dopasować je od aranżacji nowoczesnych po klasyczne, zawsze z gwarancją doskonałych rezultatów.

W Telimena Studio krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały etap realizacji zamówienia, rozpoczynając od pomocy w doborze najlepszych rozwiązań, a kończąc na profesjonalnym i sprawnym montażu rolet materiałowych w Twoim domu. Rolety materiałowe wykonywane na zamówienie pozwolą Ci cieszyć się pięknie udekorowanymi przeszkleniami, zapewniającymi jednocześnie pożądaną prywatność oraz ochronę przed słońcem.

Rolety materiałowe na wymiar

Jeśli wśród dostępnych na rynku gotowych rozwiązań nie znajdujesz rolet materiałowych, które spełniałyby Twoje oczekiwania, proponujemy Ci rolety materiałowe na wymiar. Zaprojektowane dokładnie pod wymiary Twoich okien oraz dopasowane swoim wyglądem do stylistyki wnętrza.

W Telimena Studio oferujemy naszym klientom szerokie możliwości w zakresie personalizacji rolet materiałowych na wymiar, z uwzględnieniem kwestii takich jak:

Rolety materiałowe wolnowiszące i w kasetach

Podstawowy podział rolet materiałowych obejmuje rolety materiałowe wolnowiszące i rolety materiałowe w kasetach.

  • Rolety materiałowe wolnowiszące to rolety bez obudowy i bez prowadnic, jednak z możliwością zastosowania prowadzenia żyłkowego napinającego tkaninę. Są przeznaczone do montażu zarówno, bezpośrednio w oknie, na ścianie, jak i na suficie.
  • Rolety materiałowe w kasecie to natomiast rolety z obudową i prowadnicami, stąd też bywają nazywane roletami materiałowymi z prowadnicami. To bardzo popularny system rolet w Polsce, ze względu na fakt, że zastosowane prowadnice utrzymują tkaninę przy otwartym oknie, szczelnie blokując przepływ światła. Idealne przyleganie tkaniny do okiennej szyby stanowi zasadniczą zaletę rolet materiałowych w kasetach. W naszym wzorniku znajdziesz bogaty wybór kolorów kaset PCV i ALU: biały, beżowy, brązowy, srebrny oraz kolory imitujące drewno, takie jak mahoń, orzech, wiśnia, złoty dąb. Dzięki takiej różnorodności dopasowanie tych elementów do rodzaju i koloru okien nie powinno przysporzyć Ci żadnych trudności.

Rolety materiałowe zaciemniające i przepuszczające światło

Kluczową właściwością rolet materiałowych wewnętrznych pozostają również ich właściwości przyciemniające. Zależą one oczywiście od rodzaju zastosowanej w nich tkaniny. Dla naszych klientów przygotowaliśmy tkaniny transparentne, przyciemniające i zaciemniające.

  • Rolety materiałowe transparentne przepuszczają promienie słoneczne w największym zakresie, dlatego sprawdzą się przede wszystkim w tych pomieszczeniach, w których chcesz jedynie dyskretnie osłonić swoje okna. Często stosuje się je w łazienkach, kuchniach, czy niewielkich spiżarniach.
  • Rolety materiałowe przyciemniające to rolety ciemniejsze niż transparentne, jednak niepowodujące mocnego efektu zaciemnienia. Będą więc dobrym wyborem w salonie lub biurze, zapewniając komfortowe warunki do pracy i wypoczynku.
  • Rolety materiałowe zaciemniające to z kolei osłony gwarantujące pełne zaciemnienie wnętrza. Najczęściej montujemy je w związku z tym w sypialniach i pokojach niemowlęcych. Obecność rolet materiałowych zaciemniających będzie również pożądana w salach konferencyjnych i salach wykładowych.

Rolety materiałowe elektryczne i ręczne

Rolety materiałowe na okna występują w dodatku jako rolety elektryczne lub ręczne. Jeśli cenisz sobie maksymalny komfort użytkowania lub wiesz, że w związku z przeznaczeniem pomieszczenia, regularnie korzystasz w nim z rolet, zdecydowanie rekomendujemy wybór elektrycznego mechanizmu sterowania nimi. 

Rolety materiałowe wewnętrzne – od salonu aż po łazienkę

Rolety wewnętrzne materiałowe na wymiar nie stwarzają żadnych ograniczeń aranżacyjnych. Oznacza to, że możesz zdecydować się na nie w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego przeznaczenia i stylistyki. Wykonujemy tym samym rolety materiałowe do salonu, rolety materiałowe do kuchni, rolety materiałowe do pokoju dziecięcego, czy rolety materiałowe do sypialni.

W wyborze rolet materiałowych znaczenie ma również rodzaj, wielkość i charakter przeszklenia. W tym przypadku masz możliwość, by zamówić nie tylko osłony na standardowe szyby, ale i rolety materiałowe na okna dachowe, drzwi tarasowe lub balkonowe, a nawet wielkopowierzchniowe okna, występujące w wielu obiektach przestrzeni publicznej.

Nasi klienci, w ramach bezpłatnej wizyty w ich domu lub firmie, mogą liczyć na fachowe doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań. Darmowa prezentacja tkanin oraz innych, dostępnych funkcjonalności rolet materiałowych, bezpłatny pomiar i wycena, szybki i czysty montaż – to tylko jedne z wielu zalet współpracy z Telimena Studio!

Ile kosztuje wykonanie rolet materiałowych na wymiar?

Usługa wykonania rolet materiałowych na zamówienie, w związku z tym, że jest usługą w 100% zindywidualizowaną, podlega również indywidualnej wycenie. Na ostateczny koszt realizacji całego zamówienia, a więc począwszy od wyboru najlepszego rozwiązania, aż po montaż, wpływają w szczególności: wymiary rolet materiałowych, wybrany rodzaj tkaniny, system sterowania osłonami, czy ewentualne dodatkowe, niestandardowe życzenia klienta.

BEZPŁATNA wizyta w domu / firmie Klienta
wraz z prezentacją oferowanych materiałów
BEZPŁATNY pomiar i wycena.
Specjalnie dla Państwa PRACUJEMY
OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
od 9:00 do 21:00
KRAKÓW I OKOLICE