MENU:

Plisy/rolety plisowane Kraków

Przyciemniaj lub rozjaśniaj swoją przestrzeń do woli, na wiele różnych sposobów.

Dzięki roletom plisowanym, w skrócie określanym jako plisy, Twoje okna mogą być jedynie przysłonięte, a nie całkowicie zaciemnione. Plisy to ciekawy, oryginalny rodzaj osłon, znacząco różniący się od standardowych rolet materiałowych. Jeśli chcesz móc precyzyjnie operować światłem w swoich wnętrzach, plisy okienne pozwolą Ci na to w bardzo szerokim zakresie.

To, co wyróżnia plisy do okien od innego rodzaju osłon, to możliwość przysłonięcia z ich wykorzystaniem jedynie wybranego, dowolnego fragmentu okna, w tym również jego dolnej, czy środkowej części! Oczywiście pełne zaciemnienie wcale nie zostało tu wykluczone.

Plisą można sterować zarówno w jednym, jak i dwóch kierunkach (zsuwanie od dołu i od góry), czemu sprzyja jej innowacyjna konstrukcja. Plisy okienne są tworzone przez układającą się w charakterystyczną harmonijkę tkaninę, zamocowaną na dwóch pionowych listwach. Nie posiadają natomiast rury nawojowej. Rolety plisowane skutecznie ochronią Cię dlatego przed ostrymi promieniami słońca, niezależnie od tego, czy będziesz w danej chwili przygotowywać obiad przy kuchennym blacie, wypoczywać na sofie w salonie, czy też pracować przy biurku w gabinecie.

Dzięki plisom okiennym na wymiar uzyskasz najlepsze efekty przysłaniające i zaciemniające!

Plisy na wymiar

Szukasz osłony na niestandardowe okna, na przykład w kształcie trójkąta? Zależy Ci na spersonalizowanych rozwiązaniach, gwarantujących doskonałe efekty? A może ponad wszystko cenisz jakość, funkcjonalność i profesjonalizm? Jeśli odpowiedź na przynajmniej jedno z tych pytań brzmi „TAK”, plisy na wymiar są dokładnie tym, czego potrzebujesz!

Dzięki temu, że projektujemy i wykonujemy je z uwzględnieniem indywidualnych rozmiarów i specyfiki okien każdego z naszych klientów, rolety plisowane perfekcyjnie przylegają do przeszkleń, gwarantując fantastyczne wrażenia estetyczne oraz płynną i łatwą obsługę.

Decydując się na plisy okienne na wymiar, możesz skorzystać z następujących rozwiązań:

Plisy na okna standardowe i niestandardowe

Plisy rolety to nie tylko rozwiązanie na standardowe okna w salonie, czy kuchni. To przede wszystkim doskonała osłona na mniej typowe i bardziej wymagające przeszklenia. Powszechnie są polecane dlatego jako plisy na okna dachowe, a nawet plisy w oknach okrągłych, czy trójkątnych! Sprawdzą się w dodatku na drzwiach i oknach balkonowych i tarasowych.

Plisy zaciemniające, przyciemniające i transparentne

Zamawiając plisy na wymiar, możesz wybierać pomiędzy różnymi rodzajami tworzących je tkanin. W naszym wzorniku znajdziesz plisy zaciemniające, plisy przyciemniające oraz plisy z materiałów transparentnych, przepuszczających najwięcej światła. Wszystkie dostępne w różnych wybarwieniach, aby zapewnić naszym klientom jak największe możliwości w zakresie personalizacji swoich osłon.

Plisy rolety dzień/noc

W naszej ofercie dostępne są w dodatku plisy okienne z systemem dzień/noc. Tego rodzaju rolety charakteryzują się tym, że w jednej plisie łączymy dwie tkaniny: jedna przepuszcza światło w dzień, druga zaciemnia na noc.

Montaż plis tekstylnych

Najczęstszym sposobem montażu plis jest mocowanie do listwy przyszybowej okna. Możliwe są również inne sposoby montażu, na przykład do ramy lub skrzydła okna przy pomocy kątowników systemowych lub z użyciem systemu zaciskowego (bezinwazyjnego, ale tylko do skrzydeł okiennych). Montażem plis dla klientów Telimena Studio zajmują się jednak nasi wyspecjalizowani montażyści, dlatego nie stanowi on dla Ciebie żadnego zmartwienia.

Plisy w oknach – nowoczesne osłony do każdego wnętrza

Rolety plisowane, ze względu na swoją konstrukcję, prezentują się nad wyraz delikatnie, lekko w okiennej oprawie. Plisy w świetle szyby pozostają szczególnie dyskretne, zabierając w dodatku niewiele miejsca. Układające się w piękną, efektowną harmonijkę osłony sprawdzą się dlatego znakomicie w różnych wnętrzach.

Ogromną popularnością cieszą się w pierwszej kolejności plisy do kuchni, gwarantujące komfortowe warunki do przyrządzania posiłków o każdej porze. Modne pozostają również plisy w salonie i jadalni, które, dzięki swojej elastyczności, zapewniają odpowiednie przyciemnienie i prywatność podczas wypoczynku, pracy i spotkań z bliskimi. Poza plisami do kuchni i salonu wykonujemy także plisy do pokoju dziecięcego, służącego wielu różnorodnym aktywnościom, które wymagają odpowiedniego oświetlenia. Świetnie sprawdzającym się rozwiązaniem są w dodatku plisy w łazience, które skutecznie dbają o naszą prywatność, bez jednoczesnego ryzyka przesadnego zaciemnienia tego wnętrza.

Plisy okienne, mimo swojego nowoczesnego charakteru, rewelacyjnie odnajdują się również w wystrojach innych niż współczesne. Ich delikatny, minimalistyczny wygląd pozwala z niebywałą łatwością wykorzystywać je w aranżacjach klasycznych, eleganckich, glamour, czy skandynawskich. Nasi klienci, przy zamówieniu plis na wymiar, otrzymują od nas fachową i kompleksową pomoc w doborze najlepszych rozwiązań. Wszystko to odbywa się w obecności profesjonalnego dekoratora wnętrz, który doradzi Ci w zakresie rekomendowanych kolorów i materiałów.

Ile kosztuje wykonanie plis na wymiar?

Usługa wykonania plis okiennych na zamówienie, w związku z tym, że jest usługą w 100% zindywidualizowaną, podlega również indywidualnej wycenie. Na ostateczny koszt realizacji całego zamówienia, a więc począwszy od wyboru najlepszego rozwiązania, aż po montaż, wpływają w szczególności: wymiary i specyfika plis okiennych, wybrany rodzaj tkaniny, czy ewentualne dodatkowe, niestandardowe życzenia klienta.

BEZPŁATNA wizyta w domu / firmie Klienta
wraz z prezentacją oferowanych materiałów
BEZPŁATNY pomiar i wycena.
Specjalnie dla Państwa PRACUJEMY
OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
od 9:00 do 21:00
KRAKÓW I OKOLICE