MENU:

Rolety dzień/noc Kraków

Zarządzaj przepływem światła w swoich wnętrzach z pełną swobodą i precyzją.

Rolety dzień/noc to niezwykle innowacyjne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli Ci kontrolować światło i prywatność w domu w sposób, który wcześniej wydawał się niemożliwy. To prawdziwa kombinacja elegancji i praktyczności, która przekształci każde wnętrze w przestrzeń pełną harmonii i wygody.

Rolety dzień/noc są stosunkowo nową propozycją osłon okiennych, która błyskawicznie odnalazła się w naszych domach. Rolety dzień/noc cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na swoje wyjątkowe właściwości zaciemniające, pozostając zbliżonymi do żaluzji. Zamiast pojedynczych listewek rolety dzień/noc składają się jednak z podwójnego materiału (transparentnego i zaciemniającego), zachodzącego na siebie w poziome pasy. W zależności od ułożenia możesz więc zasłonić okno całkowicie lub pozostawić pożądany, mniejszy lub większy odstęp pomiędzy materiałami.

Decydując się na ten rodzaj zasłony okiennej, otrzymasz od nas wsparcie w wyborze najlepszego materiału na rolety dzień/noc wraz z ich profesjonalnym, sprawnym montażem. W naszym wzorniku znajdziesz różne rodzaje materiałów i kolorów, pozwalające na dopasowanie produktu zarówno do własnych potrzeb i gustów, jak również stylu wnętrza. To w szczególności rolety dzień/noc wykonane z tkanin naturalnych lub sztucznych, czy rolety dzień/noc zaciemniające lub o większej przepuszczalności promieni świetlnych.

Rolety dzień/noc na wymiar

Rolety dzień/noc na wymiar stanowią gwarancję doskonałych efektów. Jeśli szukasz spersonalizowanych rozwiązań szytych na miarę lub posiadasz w swoim domu niestandardowe przeszklenia, usługa projektowania i szycia rolet dzień/noc na zamówienie wiążę się dla Ciebie z szeregiem korzyści!

Rolety dzień/noc w kasecie na wymiar

Rolety dzień/noc w kasecie to idealna propozycja dla klientów, którzy cenią sobie nienaganną estetykę i najwyższą funkcjonalność. Schowana w kasecie roleta jest skutecznie chroniona przed kurzem, zabrudzeniami i czynnikami zewnętrznymi. Kaseta zapewnia również minimalistyczny wygląd oprawy okiennej i doskonałe przyleganie materiału do szyby, w czym pomagają dodatkowo obowiązkowe prowadnice.

Rolety dzień/noc wolnowiszące na wymiar

Rolety dzień/noc w wariancie wolnowiszącym, a więc bez kasety, pozwalają na większe możliwości w zakresie montażu. W odróżnieniu od rolet dzień/noc z kasetą mogą zostać przymocowane nie tylko do ramy okna, ale i nad przestrzenią okienną (rolety dzień/noc na ścianę), a nawet do sufitu. Rolety dzień/noc wolnowiszące są dlatego rekomendowane jako osłony do większych, niestandardowych przeszkleń. Należy mieć jednak na względzie, że brak kasety odbiera im nieco z estetyki. W roletach dzień/noc wolnowiszących nie stosuje się ponadto prowadnic, przez co nie układają się one tak idealnie, jak rolety dzień/noc w kasecie. Mogą tym samym odstawać od szyby i przepuszczać więcej światła, szczególnie wtedy, gdy okno będzie uchylone.

Rolety dzień/noc z montażem

W zależności od indywidualnych preferencji i wybranego wariantu osłon możesz zdecydować się na rolety dzień/noc z montażem do okna lub nad oknem do ściany albo sufitu. Klienci naszej firmy otrzymują jednak od nas usługę wykonania rolet/dzień noc z montażem, dlatego nie muszą przesadnie zaprzątać sobie głowy kwestiami technicznymi.

Rolety dzień noc w wielu odsłonach

Rolety dzień/noc to przykład nowoczesnych osłon okiennych, które wyróżnia minimalistyczny, prosty wygląd. Wbrew częstemu przekonaniu wcale nie oznacza to jednak, że możesz zastosować je tylko we wnętrzach zaaranżowanych zgodnie z aktualnymi trendami. Za pomocą odpowiednich materiałów i kolorów jesteś w stanie dopasować je również do wielu innych przestrzeni. Przykładowo, brązowe rolety dzień/noc będą idealnym wyborem do tradycyjnie urządzonej kuchni. Z kolei te, w wariancie purpurowym, możesz wykorzystać w sypialni w stylistyce glamour. Jeśli nie do końca orientujesz się jednak w tych kwestiach, jako nasz klient/-ka, na etapie wyboru idealnych rolet dzień/noc, otrzymasz od nas wsparcie dekoratora wnętrz!

Rolety dzień/noc – idealne oświetlenie w każdym wnętrzu

Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości i szerokie możliwości w zakresie operowania światłem we wnętrzach, rolety dzień/noc są dzisiaj pożądanym dopełnieniem każdego pomieszczenia. Rolety dzień/noc w salonie wieczorami zadbają o Twoją prywatność, z kolei w ciągu dnia wpuszczą do środka dokładnie tyle światła, ile potrzebujesz do relaksu lub pracy. Rolety dzień/noc w kuchni pozwolą Ci na swobodną krzątaninę podczas gotowania, bez wystawiania się na ciekawskie spojrzenia sąsiadów, czy przechodniów. Dzięki roletom dzień/noc do sypialni nie będziesz z kolei budzić się razem z pierwszymi promieniami słońca. Rolety dzień/noc do pokoju dziecięcego zapewnią natomiast Twojemu dziecku odpowiednią harmonię pomiędzy wypoczynkiem, nauką a zabawą.

O sposobie doświetlenia (lub przyciemnienia) decyduje tu nie tylko sama konstrukcja, ale i zastosowany materiał, czy kolor. Przykładowo, jeśli szukasz rolet dzień/noc do sypialni lub pokoju niemowlaka, Twoja uwaga powinna skupić się na roletach dzień/noc zaciemniających, wykonanych z grubszych, a przez to i mniej przepuszczających słońce tkanin lub w ciemniejszych kolorach.

O wszystkich tych kwestiach poinformują Cię jednak nasi doradcy. Zadbają oni o to, aby wybrane rolety dzień/noc spełniały Twoje potrzeby i pięknie komponowały się z pomieszczeniem!

Ile kosztuje wykonanie rolet dzień/noc na wymiar?

Usługa wykonania rolet dzień/noc na zamówienie, w związku z tym, że jest usługą w 100% zindywidualizowaną, podlega również indywidualnej wycenie. Na ostateczny koszt realizacji całego zamówienia, a więc począwszy od wyboru najlepszego rozwiązania, aż po montaż, wpływają w szczególności: wymiary rolet dzień/noc, ich rodzaj i sposób montażu, czy ewentualne dodatkowe, niestandardowe życzenia klienta.

BEZPŁATNA wizyta w domu / firmie Klienta
wraz z prezentacją oferowanych materiałów
BEZPŁATNY pomiar i wycena.
Specjalnie dla Państwa PRACUJEMY
OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
od 9:00 do 21:00
KRAKÓW I OKOLICE