MENU:

Firany i zasłony Kraków

OSTATECZNY CHARAKTER WNĘTRZA

 

Firany i zasłony są najczęściej stosowaną dekoracją okien. To one sprawiają, że nasze domy i mieszkania stają się przytulną oazą, w której miło spędzamy czas.

Urządzając wnętrze musimy zastanowić się jaką funkcje powinny pełnić. Czy firany i zasłony mają ustrzec nas przed wzrokiem ciekawskich oczu, zmniejszyć natężenie światła w ciągu dnia, jak i w nocy, a może sprawić, że nasza przestrzeń mieszkalna nabierze ostatecznego charakteru.

Odpowiedni dobór koloru, wzoru na tkaninie, czy też samej formy upięcia materiału nie mogą być przypadkowe – wystrój okna musi być spójnym elementem wnętrza, który może jako akcent podkreślać walory przestrzeni lub stać się dla niej tłem. Do każdej z tych funkcji możemy dobrać odpowiednie rozwiązanie dekoratorskie.

Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów pomoże Państwu w doborze najlepszego rozwiązania do każdego okna.

Oferujemy Państwu doradztwo, fachowy pomiar i montaż.

Do zasłon i firan stosujemy różne rodzaje szycia:
1. Mikroflex czyli fałda pojedyncza, podwójna, potrójna (zalecany montaż na popularnych szynach KS, ale istnieje możliwość zawieszenia zasłony na dowolnym karniszu)
2. System MODERN (nowoczesny i funkcjonalny system) – dzięki zastosowaniu mechanizmu obsługiwanego sznurkiem obsługa jest komfortowa a zasłony układają się w równe fale po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Szyna może być biała lub srebrna.
3. Wszyta taśma
4. Koła
5. Szelki
6. Forma paneli

BEZPŁATNA wizyta w domu / firmie Klienta
wraz z prezentacją oferowanych materiałów
BEZPŁATNY pomiar i wycena.
Specjalnie dla Państwa PRACUJEMY
OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
od 9:00 do 21:00
KRAKÓW I OKOLICE