MENU:

Rolety rzymskie

KLASYCZNA ELEGANCJA – ALTERNATYWA DLA FIRAN I ZASŁON

To specjalność firmy Telimena Studio. Wykonujemy je z różnymi dodatkami w wersji tradycyjnej jak i z pełną automatyką. Wykonujemy je z różnymi dodatkami w wersji tradycyjnej jak i z pełną automatyką.

Telimena Studio oferuje rolety rzymskie na wymiar – to powoduje, że mogą być one dopasowane indywidualnie do miejsca montażu oraz do życzeń klienta pod względem estetyki ich wykończenia.

Roleta rzymska to klasyczna a zarazem bardzo elegancka osłona okienna. To doskonała alternatywa dla firan i zasłon, która może być także ich funkcjonalnym tłem. Eleganckie tkaniny (gładkie i deseniowe) oraz ręczne szycie sprawiają, że produkt ten zaspokaja gusta najbardziej wymagających klientów i nadaje pomieszczeniom wyjątkowy, niepowtarzalny charakter.

Roleta rzymska czyli zasłona rzymska idealnie sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych jak i tradycyjnych. Roletę rzymską możemy wykończyć na kilka sposobów oraz wybrać model podnoszenia. Może być wykonana z każdej tkaniny i funkcjonować jako firana lub zasłona. Można wykonać podwójną roletę rzymską z tkaniny delikatnej i zasłaniającej pełniącą funkcję firany – zasłony.

MODELE szycia:
Istnieje kilka modeli szyć. Wybieramy je w zależności od rodzaju tkaniny, możliwości technicznych i oczywiście gustu Klienta.

Model 1 – bez usztywnień, z wszytymi taśmami pionowymi roleta po opuszczeniu jest gładka
Model 2 – z fiszbinami, roleta składa się w regularne fałdy, doskonale nadaje się do materiałów o niesymetrycznych wzorach
Model 3 – z fiszbinami wszytymi na zakładkę, usztywniającymi roletę, po pełnym opuszczeniu fiszbiny nie są widoczne
Model 4 – po opuszczeniu jak i zwinięciu fałdy na rolecie są widoczne

Montaż:
na ramie okna (bezinwazyjnie) lub do muru.

To doskonały pomysł na osłonięcie dużych, przeszklonych powierzchni. Roleta rzymska to nowoczesne rozwiązanie, które zyskało ogromną popularność. Oprócz tego, że stanowi oryginalną przysłonę i dekorację okna stanowi również niezwykle efektowną ozdobę każdego wnętrza.

Kluczowe zalety:
– najnowsze kolekcje wyselekcjonowanych tkanin gładkich i deseniowych
– bardzo efektowny sposób osłony okien
– idealne do niestandardowych pomysłów aranżacji wnętrz
– montaż do ściany, sufitu lub na skrzydle okiennym
– wytrzymałe, niezawodne oraz trwałe – łatwe do utrzymania w czystości (możliwość prania w pralce).

Sterowanie:
– Ręczne – system koralikowy
– Elektryczne – radiowe pilot

W ten sposób, wybierając rolety rzymskie w naszej firmie Telimena Studio, mogą mieć Państwo pewność, że będzie to sprawdzone rozwiązanie. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był całkowicie zadowolony.

BEZPŁATNA wizyta w domu / firmie Klienta
wraz z prezentacją oferowanych materiałów
BEZPŁATNY pomiar i wycena.
Specjalnie dla Państwa PRACUJEMY
OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
od 9:00 do 21:00
KRAKÓW I OKOLICE