MENU:

Rolety materiałowe

SWOBODA ŁĄCZENIA Z INNYMI ELEMENTAMI DEKORACJI

To popularny system dekoracji naszych okien. Nadają się do każdego wnętrza od tradycyjnego do nowoczesnego w zależności od zastosowanego systemu i tkaniny.

Bardzo duży wybór materiałów w przeróżnych kolorach i fakturach od transparentnych do całkowicie zaciemniających oraz możliwość wykonania kaset i prowadnic w różnych kolorach sprawia, że wybór odpowiedniej rolety jest praktycznie nieograniczony.

RODZAJE ROLET MATERIAŁOWYCH

Rolety wolnowiszące
Rolety wolnowiszące to system rolet przeznaczony do montażu zarówno, bezpośrednio w oknie, na ścianie czy suficie. Rolety bez obudowy oraz bez prowadnic, z możliwością zastosowania prowadzenia żyłkowego napinające tkaninę. Bogaty wybór systemów pozwoli na dopasowanie odpowiedniego modelu do Państwa potrzeb. Dla Klientów stawiających na pełen komfort proponujemy elektryczne sterowanie roletami.

Rolety w kasetach
Rolety kasetowe – w obudowie wraz z prowadnicami to bardzo popularny system rolet w Polsce. Zastosowane prowadnice utrzymujące tkaninę przy otwartym oknie oraz szczelnie blokujące przepływ światła to główna zaleta rolet. Bogaty wybór kolorów kaset PCV i ALU: biały, beżowy, brązowy, srebrny oraz kolory imitujące drewno: mahoń, orzech, wiśnia, złoty dąb, pozwala na idealnie dopasowanie do koloru Państwa okien.

Rolety do okien dachowych
My oferujemy Państwu wszystkie możliwe konfiguracje rolet materiałowych.

MONTAŻ
– bezpośrednio do ramy okiennej
– do ściany

ZALETY ROLET MATERIAŁOWYCH
– Produkt bardzo atrakcyjny cenowo
– Możliwość osłonięcia dużych powierzchni (nawet całe wnęki okienne)
– Montaż bezpośrednio do skrzydła okiennego lub do ściany
– Bogata paleta kolorów

System sterowania sprężynowy pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu. Rolety materiałowe charakteryzują się prostotą wykonania, elegancją oraz swobodą łączenia z innymi elementami wystroju wnętrza.

BEZPŁATNA wizyta w domu / firmie Klienta
wraz z prezentacją oferowanych materiałów
BEZPŁATNY pomiar i wycena.
Specjalnie dla Państwa PRACUJEMY
OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
od 9:00 do 21:00
KRAKÓW I OKOLICE