MENU:

Panele tekstylne/ekrany/parawany japońskie

ALTERNATYWNE ROZWIĄZANIE DLA TARASÓW I BALKONÓW

PANELE TEKSTYLNE są alternatywnym rozwiązaniem dla większych okien, drzwi tarasowych oraz balkonowych, w których zastosowanie rolet tekstylnych, ze względów praktycznych, jest niemożliwe.

SYSTEM PANELI to możliwość różnych kombinacji umieszczania tkanin: jednostronny, dwustronny symetryczny i niesymetryczny.

Wielką zaletą PANELI jest łatwy montaż i demontaż, zarówno samego systemu, jak i tkaniny. Szyna, na której montowane są materiałowe panele, może osiągać nawet 5 metrów szerokości, dzięki czemu zasłonimy całą największą powierzchnię okna. Wysokość tkaniny może być dowolna.

KONSERWACJA TKANINY
należy pamiętać, że materiały stosowane do paneli oraz rolet tekstylnych są fabrycznie impregnowane, co sprawia, że tkaniny nie pochłaniają brudu oraz kurzu, w stopniu takim jak zasłony, czy firany.

ZASTOSOWANIE
mieszkania, apartamenty. nowoczesne biura

KLUCZOWE ZALETY
elegancki wygląd okna, wygoda w używaniu, alternatywa dla firan i zasłon, – możliwość połączenia dwóch systemów w jednym pomieszczeniu: rolet tekstylnych dla okien małych, dla drzwi tarasowych paneli przy zastosowaniu jednej tkaniny

SPOSÓB MONTAŻU
do sufitu

Produkt polecany dla nowoczesnych powierzchni mieszkalnych oraz biurowych.

BEZPŁATNA wizyta w domu / firmie Klienta
wraz z prezentacją oferowanych materiałów
BEZPŁATNY pomiar i wycena.
Specjalnie dla Państwa PRACUJEMY
OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
od 9:00 do 21:00
KRAKÓW I OKOLICE